Crs Soft Hakkında
Crs Soft; 1939 yılından bu yana faaliyet gösteren; ISO, Fortune ve Capital Türkiye’nin en büyük ilk 500 özel şirketinde yer alan Şık Makas Grubu iştiraki ile 2010 yılında kurulmuştur. Devamı için tıklayınız.
Ürünler ve Projeler
e-dünya Ürünlerimiz
 • e-fatura
 • e-arşiv
 • e-defter
 • e-irsaliye
Crs Soft İletişim
 •   Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji
       Geliştirme Bölgesi B2 Blok No: 401
       34220 Esenler / İSTANBUL
 •   0 212 489 33 13
 •   0 212 489 33 14
 •   infocrssoft.com
Aç
  0 212 489 33 13      infocrssoft.com

HİZMETLER

Anasayfa > Hizmetler > Danışmanlık

Danışmanlık

Crs Soft, yurtiçi ve yurtdışı ağındaki tüm müşterilerine;

 • Teknik bilgiye sahip ve kendi alanında uzmanlaşmış kadrosuyla
 • Bir çok farklı sektörde gerçekleştirdiği projelerden edinmiş olduğu tecrübelerle
 • Güncel teknolojileri aktif olarak kullanmasıyla
 • Müşteri odaklılık ve sürekli iyileştirme ilkeleriyle
consultant

Yazılım Geliştirme, Altyapı, Süreç, Bilgi Sistemleri, Kalite ve Risk Yönetimi gibi bir çok alanda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.


Crs Soft, bir çok alanda sağladığı danışmanlık hizmetleri ile, proje geliştirme süreçlerinde müşterilerine; efektif zaman ve kaynak kullanımı sağlayarak projelerin; Performans, Maliyet, Kalite, Güvenilirlik, Güvenlik, Bakım Yapılabilirlik ve Süreklilik kriterlerini en iyi düzeye çıkarmaktadır.
Danışmanlık Hizmetlerimizden bazıları;

e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-irsaliye sistemlerini kullanabilmek için yeterli bilgi işlem alt yapısına ve yazılımına sahip olan mükellefler, GİB’in sistemine doğrudan entegre olarak istedikleri uygulamadan kendi yazılım sistemlerini kullanarak yararlanabilirler.

Crs Soft, e-dünya ürün ailesi (e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-irsaliye) Doğrudan Entegrasyon Danışmanlık Hizmeti ile, Gelir İdaresi Başkanlığı sistemine doğrudan entegre olarak e-dönüşüm ürünlerinden faydalanmak isteyen mükelleflere, ihtiyaçları olan bilgi desteği ve yapılanma sürecindeki iş ortaklığını sağlamaktadır. Baştan sona her adımda proje içerisinde bulunarak, sistemin doğru yapılanmasını ve çalışmasını sağlamaktadır.


e-dünya doğrudan entegrasyon danışmanlık hizmeti ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için tıklayınız

spoonnet

USA orijinli Spoon® firması Cloud Computing konusuna farklı bir bakış açısı getirmiş ve bu konuda oldukça popüler olmuş ürünü Spoon’un “Windows Uygulamalarını Web Browserlarda Çalıştırma” konusunda Crs Soft’tan danışmanlık ve yazılım hizmeti almıştır. Ayrıca Spoon’un, Disney Games, EA Games, Big Fish Games, Adobe gibi dünyaca ünlü müşterilerine özel sanallaştırma uygulamaları da yine “Crs Soft Virtualization Lab” larında geliştirilmiştir.

defacto

Ozon Giyim’in kendi ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği üretim ve sipariş takip sistemlerinde kullanılmak üzere yine kendi ekibi tarafından geliştirilen Framework’üne geliştirilme esnasında danışmanlık hizmeti verilmiştir.

yasarfactoring

Yaşar Factoring bünyesinde kullanılacak olan özel yazılımların geliştirilmesini hızlandırmak ve ihtiyaca göre özel yetenekler katmak amacı ile özel bir Framework uygulaması geliştirilmiştir.

uyumsoft

Türkiyenin sayılı ERP firmalarından olan UyumSoft’un, Türkiye de 400’ün üzerinde firmada kullanılan ERP’sinin .NET platformuna geçisi esnasında onların istek ve ihtiyaçlarına uygun bir framework yazılımı ve sonrasında destek hizmeti verilmiştir.