Crs Soft Hakkında
Crs Soft; 1939 yılından bu yana faaliyet gösteren; ISO, Fortune ve Capital Türkiye’nin en büyük ilk 500 özel şirketinde yer alan Şık Makas Grubu iştiraki ile 2010 yılında kurulmuştur. Devamı için tıklayınız.
Ürünler ve Projeler
e-dünya Ürünlerimiz
 • e-fatura
 • e-arşiv
 • e-defter
 • e-irsaliye
Crs Soft İletişim
 •   Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji
       Geliştirme Bölgesi B2 Blok No: 401
       34220 Esenler / İSTANBUL
 •   0 212 489 33 13
 •   0 212 489 33 14
 •   infocrssoft.com
Aç
  0 212 489 33 13      infocrssoft.com

HİZMETLER

Anasayfa > Hizmetler

Özel Yazılım Geliştirme

SoftwareDevelopment

Crs Soft, farklı teknolojilerde uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla, firmaların her türlü yazılım ihtiyaçlarını giderecek web tabanlı, masaüstü ve mobil özel uygulama çözümleri sunmaktadır.

Crs Soft yazılım geliştirme hizmetini, dünya standartlarında uygulama yaşam çevrimi modellerine uygun olarak ve teknolojik yenilikleri takip ederek gerçekleştirmektedir.
Crs Soft, özel yazılım geliştirme hizmeti sağladığı firmalara; esnek, yenilikçi, güvenilir, güvenli, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Proje geliştirme sürecini, müşterilerin ihtiyaçlarının belirlenmesi ile başlayan ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda güncellenmesi ile devam eden sürekli bir hizmet olarak tanımlamaktadır. Süreç; Planlama, Analiz, Tasarım, Gerçekleştirim, Test, Kurulum ve Bakım adımlarının sırası ile işleyişini kapsamaktadır.

Crs Soft, özel yazılım geliştirme hizmetleriyle müşterilerine;

 • Efektif zaman ve kaynak kullanımı
 • Yüksek performans ve kalite
 • Sürdürülebilirlik
 • Güvenlik
 • Güvenilirlik
 • Sürekli iyileştirilebilirlik
 • Bakım Yapılabilirlik

özelliklerini sağlamaktadır.

Özel Yazılım Geliştirme Hizmeti verdiğimiz projelerimizden bazıları;

eminevim

Emin Evim firması, sahip olduğu farklı yazılımlar ile, müşterilerinin, Gayrimenkul ve araç sahibi olmalarını sağlayan çeşitli faaliyetler gerçekleştirmektedir. Kurumun, faaliyetlerini gerçekleştirme süreçlerini, tek bir yazılım üzerinden etkin bir şekilde takip edebilmesini sağlayan, farklı sistemlerle de entegre edilebilir özellikte olan, yeni bir yazılım geliştirilmiştir. Bu yazılım ile, kurumun kritik iş süreçlerinin yönetimi kolay ve güvenilir hale getirilmiştir. Kurumun, ihtiyaç duyduğu Finansal ve Operasyonel sonuçlara anlık olarak erişimi ve farklı telefon santralleri ile haberleşebilmesi sağlanmıştır. Proje sürecindeki tüm kullanıcı işlemleri loglanmıştır. Projedeki veri güvenliği, satır ve sütun bazlı yetkilendirme ile sağlanmıştır. Bu yetkilendirmenin sistemde bulunan raporlara etki etmesinin sağlanması için gerekli alt yapı oluşturulmuştur. Yazılımın, “Genel Sistem Altyapısı, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Hukuk Yönetimi ve Entegrasyon Yönetimi” modülleri, esnek bir altyapıya sahip olacak şekilde geliştirilmiştir.

sikmakas

DPMS (Denim Production Management System), Türkiye’nin en büyük denim ihracatçılarından Şık Makas Giyim Sanayi A.Ş. danışmanlığında hazırlanan ve süreçlerinde birebir uygulanan entegre bir üretim yönetim yazılımıdır. DPMS Microsoft .Net Framework ile geliştirilmiş, n-tier mimariye sahip server-client bir Windows uygulamasıdır.

DPMS bir denim ürününe; numune süreç yönetimi, satın alma süreç yönetimi, sipariş yönetimi ve planlama, depo ve stok yönetimi, üretim yönetimi, fason üretim yönetimi, bakım-onarım ve yedek parça yönetimi, kalite yönetimi, ithalat-ihracat yönetimi süreçlerinde eşlik etmektedir. Güvenilir ve entegre bilgiye ulaşılmasını sağlamaktadır. Hazırlanan rapor şablonları ve otomatik yapılan bilgilendirme ve uyarı mailleri ile çalışanların zaman kayıplarını en aza indirmektedir.

DPMS, saniyeler içerisinde alınabilecek yönetim ve süreç raporları, süreç iyileştirme çalışmaları için değerli bir veri ve analiz kaynağıdır. Tüm bu faydaları mevcut bilgi işlem altyapısına ekstra yükler getirmeden yüksek güvenlikli veri korumasına sahip bir alt yapı ile sunmaktadır.

comra

Comra, şirket bünyesinde kullanılan Cisco Call Manager, Cisco Unity Connection, Active Directory ve diğer sistemlerin entegrasyonunu sağlayan, bu sistemlerdeki verileri senkronize eden ve hızlı güncelleme özelliği olan bir yazılımdır. Comra günümüzün en gelişmiş teknolojilerinden olan Microsoft .Net teknolojisi ve MVC kullanılarak geliştirilmiştir.

Comra; teknik olmayan şirket çalışanlarına, farklı sistemlerdeki verileri tek bir ekrandan hızlı şekilde düzenleme kolaylığı sağlamaktadır. Böylece sistemler daha güvenilir yönetilebilmektedir. Esnek altyapısı sayesinde şirket bünyesindeki tüm sistemler kolayca entegre edilebilmekte, verilerin girildiği ekranlar müşterinin isteğine göre düzenlenebilmektedir.

gayetnet

Türkiye’nin en büyük sosyal paylaşım ve arkadaşlık ağlarından biri olan, Doğan Online’ın sahip olduğu Gayet.net web uygulamasının geliştirildiği yazılım projesidir. Yaklaşık 4,5 milyon üyesi olan bu sistemde, matematikte “graph theory” olarak geçen model ile özelleştirilerek oluşturulan, yüksek performanslı ve çoğullanabilen server mimarisi ile her bir kullanıcının bire bir eşleştirme oranı hesaplanarak kullanıcıların arkadaş seçimi kolaylaştırılmaktadır. Yine facebook ve google talk gibi uygulamalarda kullanılan “comet” yapısı ile gerçek zamanlı uygulama ve servis şeklinde çalışan chat özelliği kullanıcıların daha aktif olmasını sağlamaktadır. Kullanıcıların haberlerinin akışını içeren wall (feed), mesajlaşma, fotoğraf-video paylaşımı, birçok farklı (kredi kartı, mobil vs.) ödeme sistemi gibi son teknolojiler ile geliştirilen özelliklerin bulunduğu, matematiksel ve hesaplamalı bilimin uygulandığı bu projenin geliştirilmesi Crs Soft tarafından başarıyla tamamlanmıştır.

adell

Adell Çevrimiçi Ürün Kataloğu ve Satış Yeri projesi, geniş ürün çeşidine sahip olan şirketlerin internet üzerinden tanıtım, satış-pazarlama amacıyla ürünlerini müşteriye ulaştırmaktadır. Kullanıcı dostu, kolay anlaşılabilir arayüz ve satış sonrası hizmet alanını da kapsayacak şekilde ürünler sunulmaktadır. Bu proje pazardaki diğer şirketlerin kullanımına sunulabilecek bir alt yapıya sahiptir.


Adell Çevrimiçi Ürün Kataloğu ve Satış Yeri Projesi Microsoft.Net ortamında, MVC kullanılarak geliştirilmiş olup, her türlü ERP yazılımı ile entegre olabilecek şekilde tasarlanmıştır.

getitdone

Avrupa’nın ve dünyanın önde gelen ICT (Information and Communication Technologies – Bilgi ve İletişim Teknolojileri) firmalarından biri ve Hollanda’nın telekomünikasyon büyüklerinden KPN’nin ortak kuruluşu olan bilişim devi Getronics’in daha önce başlangıcı yapılan, ancak bekleneni veremeyen GetITDone adındaki şirketlerdeki şirketiçi iletişimini (telefon başta olmak üzere) düzenleyen ve BT departmanları için büyük kolaylık ve zaman kazancı sağlayan, karmaşık sistem ayarlarının ve güncellemelerin tek bir elden ve son derece kolaylaştırılmış bir arayüz üzerinden yapılmasını olanaklı kılan ve özellikle bu yönüyle önemli olup, büyük ölçekli şirketlerde maliyetleri dramatik bir şekilde azaltan yazılımsal projedir. Crs Soft, bu önemli yazılım ürününün 5. ve en önemli iterasyonunu yazılımsal olarak gerçekleştirmiştir.