Crs Soft Hakkında
Crs Soft; 1939 yılından bu yana faaliyet gösteren; ISO, Fortune ve Capital Türkiye’nin en büyük ilk 500 özel şirketinde yer alan Şık Makas Grubu iştiraki ile 2010 yılında kurulmuştur. Devamı için tıklayınız.
Ürünler ve Projeler
e-dünya Ürünlerimiz
 • e-fatura
 • e-arşiv fatura
 • e-defter
 • e-irsaliye
 • e-smm
 • e-mm
Crs Soft İletişim
 •   Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji
       Geliştirme Bölgesi B2 Blok No: 401
       34220 Esenler / İSTANBUL
 •   0 212 489 33 13
 •   0 212 489 33 14
 •   infocrssoft.com
Aç
  0 212 489 33 13      infocrssoft.com

CRS SOFT HABERLERİ

Anasayfa > Haberler

Zirveye adım adım ilerliyoruz. Bir kez daha hem de yükselerek Bilişim 500’de yerimizi aldık.

Başarılarımız artarak devam ediyor. Bir kez daha Türkiye’nin ilk 500 bilişim şirketi arasında yerimizi aldık. Hem de geçen seneye kıyasla tüm sıralamalarda yerimizi yükselterek. Yazılımda 47’nci, tüm şirketler arasında ise 280’inci sıraya yükseldik.


Bu yıl ilk defa “fijital” ( fiziksel ve dijital ) olarak yapılan etkinlik, “Yarının Unicornları Bugün Bilişim 500’de” mottosu ile gerçekleşti. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan’ın önemli açıklamalarda bulunduğu törende; 12’si Plus, 8’i ise Türkiye ekonomisine katkı özel kategorisi olmak üzere toplamda 84 kategorinin zirveye ulaşan şirketlerine ödülleri verildi.


Biz de Crs Soft olarak yeniden başarılarımızın ödüllendirilmesinin gurur ve de mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza, bizlere güvenen müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

ST Endüstri Radyo’da e-dönüşümü konuştuk. İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörümüz Cansu Dumlupınar, e-dönüşümün şirketlerin hayatlarını kolaylaştırdığını söyledi.

ST Endüstri Radyo’da Gazeteci Can Karadut’un hazırlayıp sunduğu ‘Eve İş Götürme’ programına konuk olduk. Programda İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörümüz Cansu Dumlupınar, dijital dönüşüm üzerine değerlendirmelerde bulundu. Dumlupınar, “Elektronik dönüşüm sistemleri firmalara zamandan ve mekândan bağımsız hizmet verme fırsatı sunuyor. Ayrıca şirketlerin tasarruf yapmalarına da olanak sağlıyor” dedi. Maddi tasarrufun yanı sıra şirketlere çevre dostu bir duruş da kazandırdığını vurgulayan Dumlupınar, elektronik belge sistemlerine geçiş yapan firmaların daha kazançlı olduğunu sözlerine ekledi. Cansu Dumlupınar konuşmasında ayrıca Covid-19 salgın sürecinin dijital dönüşüme adapte olmaya çalışan firmaların hayatını kolaylaştırdığını söyledi ve artık yapılamaz denilen durumların dahi mümkün olduğunu ve özellikle e-ticaretin geliştiğine vurgu yaptı.

Programın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

ST Endüstri Radyo’da yayınlanan “Reel Piyasalar” programına konuk olduk. Müşteri Çözümleri Direktörümüz Faruk Kaygısız; pandemi ile birlikte ivme kazanan e-dönüşüm süreçlerini anlattı.

ST Endüstri Radyo’da Ekonomist Çetin Ünsalan’ın hazırlayıp sunduğu Reel Piyasalar programının 29 Mart 2021 tarihinde konuklarından biri de Müşteri Çözümleri Direktörümüz Faruk Kaygısız oldu. Keyifli bir sohbet şeklinde gerçekleşen programda Direktörümüz Kaygısız; dijitalleşen süreçler ile iş verimliliğinde maliyet ve zaman yönetiminin öneminden bahsetti. Dijitalleşen fatura ile birlikte şirketlerin verimliliklerini artırırken maliyetlerini azalttığını ve işlerini daha sistematik yapar hale geldiklerinin altını çizen Kaygısız; “Elektronik ve dijital belgeler uzun yıllardır hayatımızda var. Son yıllarda özellikle pandemi süreci ile birlikte ivme kazandı. Zorunluluktan öteye geçti. Artık herkes elektronik belgeleri işlerini kolaylaştıracak şekilde kullanıyorlar. Biz de e-dünya markamızla firmaların sadece e-belge dönüşümüne değil; bütün teknolojik süreçlerine yol arkadaşlığı yapıyoruz” dedi.

Programın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Yine gururluyuz. Üst üste dördüncü kez ülkemizin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olduk.

Deloitte Türkiye, bu yıl 15’inci kez “Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı” ile ülkemizin en hızlı büyüyen başarılı teknoloji şirketlerini açıkladı. 2006 yılından bu yana düzenlenen program bu yıl ilk defa pandemi tedbirleri kapsamında online olarak gerçekleştirildi. Facebook’un program ortaklığı ile kazananların açıklandığı ödül töreninde biz de vardık. Üç yıldır üst üste yer aldığımız “Deloitte Teknoloji Fast” listesine bu yıl da girmeye hak kazandık. Dördüncü kez başarmanın gururunu yaşıyoruz. Bu önemli başarıda emeği geçen başta tüm çalışma arkadaşlarımıza, bize güvenmekten hiç vazgeçmeyen iş ortaklarımıza ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizle.

Türkiye’nin en iyi 500 bilişim şirketi arasında yerimizi aldık!

Türk bilişim sektörünün ciroları itibarıyla en büyük 500 şirketinin belirlendiği “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması”nın 2019 sonuçları açıklandı. Her yıl BT Haber Şirketler Grubu tarafından düzenlenen bir törenle açıklanan sonuçlar, bu yıl 21. kez fakat ilk defa gerçeğini aratmayacak şekilde dijital bir platformda gerçekleşti.

Biz de Crs Soft olarak ülkemizin en iyi 500 bilişim şirketi arasında yerimizi aldık. Başta bu başarının mimarı ekibimize ve bizlere güvenen iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Ayrıca 26 Ağustos 2020 tarihinde düzenlenen ödül töreninin ardından, bilişim sektörünün beklentilerinin, eğilimlerinin kaleme alındığı ve araştırma sonuçlarının yer aldığı “Bilişim 500 Kataloğu”nda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Milli teknoloji üretimi ile ülke ekonomisine ve istihdamına katkıda bulunmak ve daha iyi bir gelecek yaratmak için çıktığımız yolculuğumuzu kısaca anlattığımız haber çalışmamıza buradan ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar!

Bir kez daha başardık! Ülkemizin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biriyiz. Hem de üst üste üçüncü kez.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast50’nin 2019 sonuçlarının bizler için apayrı bir önemi var. Çünkü üç yıldır üst üste listeye girmenin sevincini yaşıyoruz. 14 Ocak 2020 tarihinde Kolektif House Maslak’ta düzenlenen bir törenle açıklanan sonuçlarda, ödülümüzü bizler adına firmamızın kurucu ortaklarından Özcan Değirmenci ve İsmail Kolunsağ aldı. 2006 yılından bu yana ülkemizde kendi teknolojisini üreten, problem çözmede ileri teknoloji kullanan ve belirli bir büyüme oranına sahip teknoloji firmalarını ödüllendiren Deloitte, bu yıl ilk defa organizasyonu Facebook işbirliği ile gerçekleştirdi. Bu ödül ayrıca dünyanın en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği Teknoloji Fast 500 EMEA Programı’na katılmaya hak kazandığımız anlamına da geliyor. Teşekkürler Crs Soft ekibi! Teşekkürler her daim yanımızda olan ve bize sonsuz güvenen değerli müşterilerimiz.

CEO'muz Özcan Değirmenci "Quantum Computation" üzerine bilgi ve deneyimlerini aktardı.

CEO'muz Özcan Değirmenci'nin "Quantum Computation" üzerine bilgi ve deneyimlerini aktardığı İTÜ Sektör Zirvesi etkinliğinde öğrencilerle bir aradaydık. Bizimle birlikte olan herkese ve bu güzel etkinliğe verdiği katkılarından dolayı ITU Career Center'a teşekkür ederiz.

Kariyer fırsatlarımız ve CoRdiS Challenge kapsamındaki balondan kule oyunumuz ile İTÜ Sektör Zirvesi’nde yerimizi aldık.

Crs Soft olarak İTÜ Sektör Zirvesi’nde biz de yerimizi aldık. İTÜ’lü gençleri standımızda ağırlayarak kariyer fırsatları üzerine paylaşımlarda bulunduk. CoRdiS Challenge kapsamındaki balondan kule oyunu ile hem heyecanlı hem de eğlenceli anlar yaşadık. Kazanan İTÜ-Langırt Takımını tekrar tebrik ediyoruz. Bizimle birlikte olan herkese teşekkür ediyoruz. Gençlerimiz ile birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Crs Soft olarak yurt dışından gelen misafir öğrencilerle keyifli bir gün geçirdik.

Crs Soft ve BEST(Board of European Students of Technology) kulübü işbirliği ile çoğunluğu avrupa olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen teknoloji öğrencilerini ağırladık. Türkiye'de ve dünyada yazılım sektörünün durumu ve geleceği üzerine paylaşımlarda bulunduk. Ardından takım ruhunu geliştiren geleneksel Crs Soft CoRdiS Challange etkinliğimizi beraberce gerçekleştirdik. Takımlarımızın bu seferki hedefi 25 balon ve bir rulo bant ile 30 saniye boyunca oturulabilecek en yüksek koltuğu yapmalarıydı.

e-Dönüşüm Komitesi Özel Entegratörler Kurulu 21.Toplantısı Crs Soft ev sahipliğinde gerçekleşti.

e-Dönüşüm Komitesi Özel Entegratörler Kurulu 21.Toplantısı, 2 Mayıs Perşembe günü Crs Soft ev sahipliğinde Shangri-La Bosphorus İstanbul’da gerçekleşti. Moderatörlüğünü BThaber Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Ayhan Sevgi ’nin yaptığı 21. Kurul toplantısı, Crs Soft Yazılım Hizmetleri A.Ş. CEO’su Özcan Değirmenci ve e-Dönüşüm Komitesi Koordinatörü M.Göker Sarp'ın açılış konuşmalarıyla başladı. Özel Entegratör temsilcileri, gündemdeki e-Dönüşüm konularıyla ilgili yorumlarını paylaştılar ve ikinci bölümde gündemdeki birçok konuyla ilgili görüş alışverişi yapılarak gelecek dönem projeleri konuşuldu. Toplantıya katılan Gelir İdaresi Başkanlığı Temsilcisi Şahin Engin Uysal birleştirilmiş taslak tebliğin önümüzdeki Haziran ayında resmileşmesinin planlandığını aktardı. Özel Entegratör Kurulu toplantıları, Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan katılımlarla sektörün sürekli iyileştirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için periyodik olarak düzenlenmeye devam edecek.

Şehit Hüseyin Kavalı Fen Lisesi öğrencileri, Crs Soft kodlama sınıfında geleceği tasarlıyor.

Crs Soft’un Fen Lisesi öğrencilerine geçen yıl armağan ettiği kodlama sınıfında gençlerimiz düşünce becerilerini geliştirip geleceğe hazırlanmaya başladılar. Eylül ayından bu yana birçok öğrencinin kodlama eğitimi aldığı ve teknolojinin heyecan verici dünyası ile tanıştığı Crs Soft kodlama sınıfında, gençler gelecekte yapmak istedikleri mesleklerin hayalini kurmaya ve teknoloji ile neler yapabileceklerini öğrenmeye başladılar. Geleceği parlak gençlerimizi heyecanla takip ediyoruz.

Crs Soft, bir kez daha Deloitte Technology Fast50’de Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri oldu.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2018 Programı’nın sonuçları düzenlenen bir törenle açıklandı. Crs Soft, Türkiye’nin dijital dönüşümüne sağladığı katkılar ve büyüme hızıyla 2. kez Deloitte Technology Fast50’de Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olarak ödüllendirildi. Fast50 programında yer alarak aynı zamanda EMEA 500’e de aday olarak gösterilen Crs Soft, Ar-Ge odaklı yenilikçi ve son teknolojileri geliştiren yaklaşımıyla kurumların dijital dönüşüm ortağı olmaya ve istikrarlı büyümesine devam etmektedir.

Crs Soft, Şehit Hüseyin Kavalı Fen Lisesi öğrencilerine kodlama sınıfı armağan etti.

Sürdürülebilir toplumsal gelişimin eğitimle mümkün olduğuna inanan Crs Soft, kurumsal sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında, Şehit Hüseyin Kavalı Fen Lisesi öğrencilerine bir Kodlama Sınıfı armağan etti. Açılışı, Amasya Valisi Dr. Osman Varol ve Crs Soft CEO’su Özcan Değirmenci ile gerçekleştirilen Kodlama Sınıfı ile çocukların teknolojik eğitimine katkı sağlamayı hedefleyen Crs Soft, ülkemizin değerlerine değer katmaya devam etmeyi planlamaktadır.

Okullarda kodlama seferberliğini destekliyoruz.

Crs Soft, okullarda kodlama seferberliğini destekliyor. Crs Soft uzmanlarının gönüllü olduğu sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bilişim Teknolojileri öğretmenlerine kodlama, yazılım ve programlama eğitimleri verildi.

Teknolojik Grup Toplantısı 2018 2. dönem Networking Toplantısı, Crs Soft ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Yıldız Teknik Ünversitesi Teknopark'ta yer alan firmaların birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı buldukları etkinlikte; Bilişim Sektöründeki gelişmeler, Hizmet İhracatçılar Birliği'ndeki faaliyetler ve AB Hibe projelerinin süreçleri hakkında bilgi paylaşımı yapılmıştır.

Genç Gezegen Kaşiflerini destekliyoruz.

Crs Soft’un Sponsoru olduğu, Mars Society tarafından düzenlenen University Rover Challange’a (URC) katılmaya hak kazanarak ülkemizi Amerika’da temsil eden ilk ve tek Türk takımı İTÜ Rover Team, farklı ülkelerden 92 takımın katıldığı yarışmada 12. oldu. Bu süreçte sponsorluğunu yaptığımız Rover Team’e bu gururu ülkemize yaşattıkları için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Deloitte Technology Fast 500 2017 EMEA kapsamında en hızlı büyüyen 202. teknoloji şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Crs Soft, Deloitte Technology Fast 500 2017 EMEA kapsamında en hızlı büyüyen ilk 500 teknoloji şirketi arasından 202. olmuştur.

Deloitte Technology Fast 50 2017 Türkiye kapsamında en hızlı büyüyen 11. teknoloji şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Crs Soft, Deloitte Technology Fast 50 2017 Türkiye kapsamında en hızlı büyüyen ilk 50 teknoloji şirketi arasından 11. olmuştur.

e-Dönüşüm Komitesi 10. Özel Entegratör Kurulu Toplantısı’nın ev sahipliğini Crs Soft yaptı.

Kurumsal dönüşüm platformu e-Dönüşüm Komitesi’nin bu yıl Shangri-La Bosphorus İstanbul Otel’de gerçekleştirilen 10. Toplantısına 60 temsilci katıldı. Toplantının moderatörlüğünü BThaber Genel Yayın Koordinatörü Ayhan Sevgi yaptı. Kurul toplantısının ilk bölümünde, katılımcılar gündemdeki e-dönüşüm başlıkları hakkında bilgi alışverişinde bulundular ve gündemi birlikte yorumladılar. İkinci bölümde ise Geliri İdaresi Başkanlığı’ndan Sn. Abdullah Kiraz ve Sn. Engin Uysal’ın da katılımıyla birçok konu hakkındaki yorumlar ve planlar paylaşıldı.